Algemeen

Merelbeke: Kampioenenviering en Trofeeën van Sportverdienste

DDL merelbeke sportgala (5)

Merelbeke, 25/05/2017 – Zondag vierde Merelbeke naar goede jaarlijkse gewoonte haar kampioenen en verdienstelijke sporters. Naast de uitreiking van de sporttrofeeën waren er heel wat demo’s. Onze reporter Danny De Lobelle ging een kijkje nemen. 

De trofee voor sportverdienste 2017 ging naar Freddy Uvyn.

Er was een optreden van trampolineclub TOM, een demonstratie Aikido en een optreden van Dream Dance.

Stax: Wolf Beliën
KAA Gent : Liam Sprangers
Dream Dance: Kayleigh Ghyselinck
Judoschool: Kjell De Ridder, Mina Libeer, Hanne Noyen
Rijvereniging Sint-Elooi: Florence Bekaert, Liselotte De Spiegeleire, Peter Duyck
Tafeltennisclub: Cedric Nuytinck, Sara Van Bostraeten, Maxim Van Dunneghem, Jiano Xiaoiina (Cindy)
Tennisclubs Club: Jens De Bosscher, Gery Glorieus, Bart Roels,
Turn club Olympia: Louise Clabau, Darcy De Block, Helia Galens, Mathias Goethals, Venshela Kussasi, Jeroen Moens, Julie Ornelis,
Lander Reynvoet, Silke Vermeulen, Robin Waerlop,
Wielerclub Arnold Standaert: Tatika Bovendaerde, Luna Bruylant, Jelle Delporte, Senne Pattyn, Jasmine Sayed, Lars Verhofstadt.
Octopus:  Camille Buysse, Milan De Rycke, Bart De Backer, Jolien De Velder, Marge De Velder, Maya De Velder, Kevin Guldentops, Frauke Haerick, Maarten Heuninck, Stijn Heuninck, Kiara Lievens, Jutta Limpens, Jovy Massart , Boris Rottiers, Michiel Syssauw, Emelie Teirlinck, Jarne Teirlinck, Marilou Vande Velde, Judit Van Doorselaer,  Kara Verdonck, Wannes Verduyn, Janne Verhoeven, Julie Vermaut, Mirec Volckaert.
Huldiging teams
Judoschool: Emma Cools, Jasper Cools, Krian Demerre, Britt Martens, Yanick Vandekerckhove en Patriek Minnoy
Sarah Van de Vyver, Hanne Noyen, Nathalie De Pauw, Delphine Lucas, Mina Libeer en An Roelands
TafelTennis: Nikolai Baklicharov, Koua Anwar Anouk Beniers, Sara Van Bostraeten, David Henkens, Maxim Van Dunneghem en Loren De Vleeschauwer
Tom : LaureDe Raeve, Cloé De Ruyck en Hanne Vervelghe
Huldiging ploegen
Tafeltennis: Heren 3° Provinciale en Heren Veteranen 1° Provinciale
Tennis: Heren 45/2- gewestelijk interclubkampioen  en Dames 45/2 Nationaal- interclubkampioen­
Korfbal: U16A – U16B – U19A – Floriant 3
Voetbal: U15 KSV Melsen – Provinciale U15 KFC Melsen, Gewestelijke U17 KFC Merelbeke

Geef een reactie